Simpsonovic rodinka

29. května 2006 v 16:34 | Máťa |  Filmy
Simpsonovi taková normální a klidná rodinka....:)

Jsou žlutí, jsou zábavní a mají jenom čtyři prsty na každé ruce. O kom že je řeč? Samozřejmě že o nejslavnější animované rodině na světě o rodině Simpsonových. No a v tomto článku se pak podíváme na zoubek především simpsonovským stránkám na českém Internetu.
Simpsonovi jsou jednoznačně jedním z nejinteligentnějších, nejvtipnějších a nejoblíbenějších kreslených seriálů, které se kdy v televizi objevily. Za deset let své televizní existence se stali mimořádně populárními mezi diváky (ale získali si navíc i vysoký kredit u televizních kritiků), obdrželi deset cen Emmy a letos dostanou svoji vlastní hvězdu na hollywoodském "walk of fame". Bart Simpson byl navíc časopisem Time zvolen do první desítky nejvlivnějších osobností zábavního průmyslu 20. století, spolu s Beatles, Frankem Sinatrou nebo Stevenem
Spielbergem. Na jednu animovanou rodinu to není špatné, že?
Legenda praví, že celý koncept OFF (Our Favorite Family Naše oblíbená rodinka), jak Simpsonovy familierně nazývají jejich fanoušci, vymyslel jejich autor Matt Groening během deseti minut, kdy čekal v kanceláři filmového a televizního producenta Jamese L. Brookse, kterému měl dodat námět na kreslený seriál (možná také proto se většina postav jmenuje po jeho rodičích anebo sourozencích). Celou rodinu pak zasadil do fiktivního amerického města jménem Springfield, o jehož lokaci se dodnes mezi simpsonovskými fanoušky vedou vzrušené debaty, a rodina Simpsonových tak byla na světě.
Homer
Marge
Bart
Líza
Maggie
Celá rodina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama