Buffy/S.M.G. 2!

15. června 2006 v 14:56 | Máťa |  Buffy
Buffy Summers


Navštěvovala střední školu, byla roztleskávačkou a v roce 1996 byla zvolena Královnou maturitního plesu. V té době ji kontaktoval muž jménem Merrick, který jí řekl, že je Vyvolená - přemožitelka upírů. Přes zjevnou neduvěryhodnost této informace to byla pravda, Merrick byl její pozorovatel. Když byl zabit, Buffy ve snaze dokončit akci založila požár školní tělocvičny. Protože její rodiče se rozvedli, Buffy se s matkou přestěhovala do Sunnydale. Zde poznala svého nového pozorovatele, knihovníka Gilese. Poznala zde take nové přátele Willow Rosenbergovou, Alexe Harrise a, možno-li ji tak nazvat, i Cordelii Chaseovou, kteří jako jediní znají pravdu o přemožitelce.
Sarah Michelle Gellar
Narozena: 14. dubna 1977 v New Yorku
Výška: 5´3"
Oči: Zelené
Vlasy: Tmavě hnědé
Tetování: Čínský symbol integrity v dolní části zad, Tao symbol trpělivosti na pravém kotníku, keltský symbol na levé kyčli a na levém kotníku srdce pobodnuté dýkou.

Patří mezi nejvytíženější mladé herečky. Léta se o ní ví, což přiznává i sama, že je workoholik. Byla objevena agentem ve čtyřech letech a brzy poté již dostala první roli ve filmu "An Invasion of Privacy". Objevila se v nesčetném množství reklam, včetně jedné, kde vystupovala se Sethem Greenem. Učinkovala v mnoha filmech a televizních inscenacích, ale velký zlom v kariéře ji čekal v podobě role v seriálu "All My Children". V seriálu zůstala 2 a půl roku, získala Emmy v roce 1995. Další velký zlom v kariéře ji čekal, když se ucházela o roli Cordelie. Nakonec bylo rozhodnuto, že stvární hlavní postavu. Mezi její schopnosti patří například Tae Kwon Do, kickbox a bruslení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama